To jest wersja demonstracyjna strony.

Nasze usługi

Poznaj podstawowe usługi, które oferujemy w naszych gabinetach. Zapoznaj się ze szczegółowym opisem każdej z nich oraz obowiązującymi cenami. Pozostałe usługi wykonujemy po indywidualnych konsultacjach z Pacjentem.


Konsultacja podstawowa

Podstawowa konsultacja stomatologiczna obejmuje przegląd i ocenę stanu zdrowia jamy ustnej, diagnostykę radiologiczną, zalecenia lekarskie oraz ustalenie dokładnego planu leczenia, a także wykonanie bieżącego leczenia. Znieczulenie wliczone w cenę.

Cena: od 100 zł


Konsultacja implantologiczna

Podczas tej wizyty lekarz dokona oceny możliwości wszczepienia implantu, zaproponuje możliwe rozwiązania, sporządzi plan leczenia, poinformuje o przewidywanych kosztach całkowitych oraz szczegółach zabiegu, a także będzie kontynuować proces leczenia implantologicznego.

Cena: 130 zł


Przegląd stomatologiczny

Służy ocenie stanu zdrowia całego uzębienia. Dzięki systematycznym przeglądom stomatologicznym można zapobiec rozwojowi próchnicy oraz bólom, a także znacznie wcześniej zdiagnozować stany zapalne oraz wszelkie zmiany zachodzące w jamie ustnej. Przegląd jest całkowicie bezbolesny. Zalecamy jego wykonywanie raz na pół roku.

Cena: 20 zł


Leczenie kanałowe

Polega na oczyszczeniu wnętrza zęba z bakterii oraz martwych lub obumierających tkanek miazgi zęba. W bezpieczny sposób może uratować ząb, który jest nieodwracalnie chory. Zabieg obejmuje usunięcie chorej miazgi zęba, a także opracowanie i wypełnienie kanału zębowego. Wykonujemy leczenie zębów 1-kanałowych, 2-kanałowych oraz 3-kanałowych. Znieczulenie wliczone w cenę.

Cena: od 150 zł


Fluoryzacja

Zabieg profilaktyczny zapobiegający rozwojowi próchnicy, a także usuwający nadwrażliwość zębów. Lakierowanie zębów odbywa się za pomocą lakieru fluorowego. Zabieg ten najkorzystniej jest przeprowadzać po gruntownym profesjonalnym wyczyszczeniu zębów, gdyż właśnie wtedy jego efektywność jest maksymalna. Zabieg fluoryzacji dotyczy całego uzębienia.

Cena: 90 zł


RTG panoramiczne zęba

Rentgen panoramiczny zęba (tzw. OPG) uwidacznia na jednym zdjęciu stan całego uzębienia. Wykrywa obecność próchnicy, jakość wypełnień, obecność stanów zapalnych oraz jakość leczenia kanałowego. Zdjęcie tego typu jest niezwykle pomocne w trakcie leczenia ortodontycznego czy implantologicznego, a także przed wykonaniem niektórych zabiegów chirurgicznych. Jest bezbolesne dla pacjentów.

Cena: 60 zł


RTG punktowe zęba

Zdjęcie punktowe zęba wykonywane jest w celu prawidłowej oceny jego stanu zdrowia. Wykrywa obecność próchnicy, stany zapalne oraz przyczynę bólu zęba. Służy również ocenie jakości wypełnień, kontroli postępu leczenia kanałowego oraz implantologicznego. Daje dokładny obraz przebiegu korzeni zęba. Zdjęcie punktowe RTG obejmuje 1-4 zębów, w zależności od ich ułożenia. Jest bezbolesne dla pacjentów.

Cena: 20 zł


Usuwanie kamienia

Zabieg odbywa się metodą skalingu, który polega na usunięciu twardych złogów nazębnych osadzających się głównie w okolicy szyjek zębowych. Kamień nazębny stanowi środowisko dla rozwijających się bakterii, a skutkiem tego mogą być choroby dziąseł, np. paradontoza czy próchnica, dlatego należy go systematycznie usuwać.

Cena: 100-120 zł


Usuwanie zęba

Tzw. ekstrakcja zęba jest zabiegiem chirurgicznym polegającym na jego usunięciu z zębodołu. Wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym za pomocą specjalistycznych narzędzi chirurgicznych. Przyczyną wykonania tego zabiegu może być silna infekcja w jamie ustnej, choroba zębów oraz dziąseł, a także konieczność przygotowania jamy ustnej do zabiegów ortodontycznych korygujących wadę zgryzu. Usuwamy zarówno zęby stałe, jak i dziecięce zęby mleczne. Znieczulenie wliczone w cenę.

Cena: od 150 zł


Wybielanie zębów

Zabieg odbywa się specjalną metodą z zastosowaniem lampy, która szybko i skutecznie wybiela zęby, a także usuwa przebarwienia znajdujące się w głębi struktury zęba. Jest to najnowocześniejszy i najbezpieczniejszy sposób wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym. Lampa emituje tzw. „zimne światło”, które jest całkowicie bezpieczne dla pacjenta. Po wybieleniu zęby stają się jaśniejsze nawet o 14 tonów. Otrzymane efekty wybielania utrzymują się przez 2-3 lata.

Cena: 800 zł


Wypełnienie zęba

Wypełnienie polega na przywróceniu prawidłowego kształtu oraz czynności zęba uszkodzonego przez próchnicę, stosując odpowiedni materiał wypełniający. Wybieramy go indywidualnie dla każdego Pacjenta, biorąc pod uwagę miejsce w jamie ustnej, zakres uszkodzenia zęba, koszty oraz ewentualne uczulenia. Wykonujemy wypełnienia dla zębów stałych oraz mlecznych. Znieczulenie wliczone w cenę.

Cena: od 100 zł


do góry